Cennik

Masaż to leczniczy dotyk. Tak najkrócej da się zdefiniować pojęcie „masażu”.
Sam zabieg to nie tylko przyjemne głaskania i rozcierania pleców na oliwce. Jest to zespół środków oddziałujących przez skórę w głąb tkanek w celu poprawy zdrowia i komfortu życia. Zastosowane tu techniki masażu tkanek głębokich, klasycznego, punktowego i innych oraz wiedzy i doświadczenia terapeuty w krótkim czasie dają uwolnienie od napięć, przeciążeń i eliminują problemy fizyczne danej osoby. Podejście bywa bardzo nieschematyczne.
Wszystko zależy od was i od wyboru drogi leczenia.

Możecie też zrezygnować z aspektu stricte leczniczego i wybrać formę bardziej relaksacyjną. Ta natomiast polega również na dostosowaniu siły nacisku do danej osoby, ale używa się do niej poślizgu czyli tzw oliwki/kremu i pewnych sprawdzonych schematów działania. Poddane masażowi są nogi, plecy i ręce. Masaż jest bardziej ogólny i taki wpływ ma na nasz organizm. Ludzie samotni i złaknieni dotyku, odnajdą w tym zabiegu dużo ukojenia i relaksu również tego psychicznego. Jest to czas na wylogowanie się ze świata. Krótkie wakacje od życia.

Przeciwwskazania do masażu:

 • Podwyższona temperatura 38°C,
 • Ostre i podostre stany zapalne,
 • Wczesne stany pourazowe (złamania, skręcenia, zwichnięcia, naderwanie zerwanie ścięgien, mięśni),
 • Zmiany dermatologiczne,
 • Nowotwory,
 • Hemofilia,
 • Menstruacje,
 • Nadciśnienie,
 • Zapalenie szpiku kostnego,
 • Kamica żółciowa, nerkowa,
 • Choroba wrzodowa z tendencja do krwawienia,
 • Zapalenie dróg żółciowych,
 • Tętniaki,
 • Żylaki.

Kosma Petrasz
Technik masażysta,
Instruktor odnowy biologicznej

Terapia manualna / Masaż leczniczy 60Min/80zł

Przeznaczony dla prawie każdej osoby z napięciowym bólem głowy, karku, ramion, pleców, cieśnią nadgarstka czy ostroga piętową lub innymi jednostkami chorobowymi. Szeroki wachlarz możliwości i technik powoduje poprawę stanu zdrowia i komfortu życia. W moim wykonaniu jest to połączenie wielu rodzajów masażu w celu usprawnienia układu mięśniowo-powięziowego/ eliminacji problemu narządu ruchu. Dobieram odpowiednie techniki, które najlepiej się sprawdzą w danym przypadku/jednostce chorobowej. Najczęściej stosowany zabieg u mnie.

Masaż klasyczny 60min / 100zł

Najpopularniejszy i stanowiący bazę dla prawie każdego masażu. Skierowany jest praktycznie dla każdej zestresowanej osoby. Wykonywany jest na oliwce/kremie. Wpływa bardzo ogólnie na wszystkie układy ciała. Pobudza krążenie krwi i limfy, łagodzi napięcia mięśniowo-powięziowe, bóle głowy czy stawów. Bardzo przyjemny, bezbolesny zabieg. Całościowy lub częściowy.

Masaż sportowy 60min / 100zł

Zabieg dla sportowców zawodowych i amatorów. Bardzo dużo zależy jaki efekt chce się osiągnąć. Czy regenerację po zawodach/treningu, rozbudowę masy mięśniowej, przygotowanie do zawodów/poprawę wydolności organizmu/poprawę samopoczucia. Masaż ten dobiera się indywidualnie do zawodnika/czki

Masaż ciążowy 60min / 80zł

Przeznaczony dla kobiet w niezagrożonej ciąży po pierwszym trymestrze i za zgodą lekarza prowadzącego. Delikatny masaż usuwający napięcia mięśniowe obciążonych miejsc (zazwyczaj nogi i plecy) oraz wzmacniający organizm. Można zastosować kinesiotaping w celu poprawy komfortu życia w tym cudnym okresie.

Masaż tkanek głębokich 45min / 70zł

Jeden z najbardziej efektywnych masaży leczniczych. Wykonywany na sucho. Działa na układ mięśniowo-powięziowy i usuwa restrykcje ze spiętych obszarów. Świetnie sprawdza się w terapii bólu głowy, cieśni nadgarstka, ostrogi piętowej, wszelkich dysfunkcji narządu ruchu, problemów stawowych. Zastosowanie jest bardzo szerokie i wiele problemów da się rozwiązać tym rodzajem masażu.

Terapia punktów spustowych 45min / 70zł

Zabieg polega na wyszukaniu napięć tkankowych na ciele i ?uwolnieniu? ich za pomocą punktowego ucisku.

* Dojazd do klienta wliczony w cenę usługi na terenie Krakowa i okolic.