Oferta „MASSAGE – event”

Cosimo massage” to firma na rynku usług pro-zdrowotnych. Jej właściciel i pomysłodawca to masażysta, instruktor odnowy biologicznej .

Celem jest rozszerzanie świadomości o wpływie masażu na zdrowie i komfort życia oraz podnoszenie ich z każdym dniem za pomocą najlepszych dostępnych naturalnych środków dopasowanych do danej osoby.

MASSAGE- event. Oferta skierowana jest dla kontrahentów chcących urozmaicić firmowe wydarzenia.

Massage – event to sposób na odstresowanie pracowników i urozmaicenie wydarzenia firmowego czy konferencji. Dedykowane krzesło do masażu lub łóżko , uśmiechnięty masażysta i sprawne dłonie potrafią w krótkiej chwili poprawić humor i rozluźnić plecy oraz zrobić świetną reklamę firmie.

Wielkim atutem jest brak specjalnych wymagań co do warunków wykonania masażu. Przeprowadzany jest na dedykowanym krześle/łóżku , pacjent siada/kładzie się wygodnie w ubraniu i zaczyna się 15-20 minutowy zabieg. Poddane masażowi są głowa, kark, górna część pleców, ramiona. Możliwe jest dopasowanie masażu do potrzeb danej osoby. Jest to też doskonała okazja do odpoczynku dla oczu i całego organizmu. Pracownik po takim krótkim zabiegu czuje się odprężony i zrelaksowany .

Regularne stosowanie tego typu masaży niweluje bóle głowy, karku, kręgosłupa, prowadzi do poprawy koncentracji , pobudza układ odpornościowy, poprawia komfort życia i daje chęć do lepszej i efektywnej pracy. Taki masaż to nie tylko rozładowywanie stresu i napięć mięśniowych ale również oderwanie się od codziennego pędu , co pobudza kreatywność .

Co za tym wszystkim dodatkowo idzie? Zwiększa się zainteresowanie pracownika aktywnością fizyczną, profilaktyką zdrowego trybu życia.

 

Jeśli zainteresowała Państwa moja oferta, zachęcam do kontaktu.

Ceny usługi zależą od wielu czynników: czasu, ilości zabiegów, miejsca dlatego są one ustalane indywidualnie z każdym zainteresowanym.